Maj 26 2018 11:39:39
Aktualności
  Ogłoszenia duszpasterskie
  Msza św. o uzdrowienia
  Nocna pielgrzymka do Niepokalanowa
  Świadectwa
Sanktuarium
  Patron na 2018 r.
  Historia
  Nabożeństwa
  Zwiedzanie
  Pielgrzymki
  Wspieramy Sanktuarium
Klaryski
  Akt zawierzenia
  Litania do Matki Bożej Świętorodzinnej
  Nabożeństwo do Matki Bożej Miedniewickiej
Parafia
  Patron na 2018 r.
  Duszpasterze
  Kancelaria parafialna
  Kontakt
Klaryski
  Święta Klara
  Historia klarysek
  Życie codzienne
  Plan dnia
  Strój sióstr
  Zostań Klaryską
Warto odwiedzić
  Klasztory
  Prowincja i jej dzieła
  Kościelne
  Ciekawe

Ogłoszenia duszpaszterskie

Niedziela  Wielkanocna  (16.04.2017 r.)


   1. Dziękujemy poszczególnym wioskom i indywidualnym osobom za zebrane ofiary na urządzenie Bożego Grobu i kwiaty. Dziękujemy wszystkim Paniom i Panom, którzy sprzątali naszą świątynię i młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania wraz z p. Tomkiem (katechetą) za urządzanie Ciemnicy i Grobu. Dziękujemy uczestnikom liturgii Triduum Paschalnego: ministrantom, strażakom, czytającym Pismo św. i śpiewającym psalmy i asyście oraz p. Andrzejowi. Bardzo dziękujemy Siostrom Klaryskom na ręce Matki Ksieni i s. Miriam za służbę w aktywnym uczestnictwie w oprawie muzycznej. W waszych intencjach była sprawowana Msza św. Rezurekcyjna. Dziękuję kapłanom i br. Mariuszowi za przygotowanie i poprowadzenie Liturgii.

  2. Porządek Mszy św. w Poniedziałek Wielkanocny jak  niedzielę.

  3. Jutro po Mszy św. o 18.00 spotkanie wielkanocne Rycerstwa Niepokalanej.

  4. W najbliższą sobotę zapraszamy na modlitwy o uzdrowienie. O godz. 18.00 Msza św. Kwadrans wcześniej odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia za nasz rodziny, parafię i sanktuarium. Modlitwom po Mszy św. będzie przewodniczył o. Zbyszek Deryło z Niepokalanowa.

  5. Zapowiedzi przedślubne: Do stanu małżeńskiego przygotowują się następujące osoby: Adam Wierzchoń – kawaler z par. św. Wojciecha w Nasielsku oraz Magdalena Przybysz, panna z par. tutejszej. Zapowiedź trzecia. Kto by wiedział o przeszkodach w zawarciu katolickiego związku małżeńskiego, w sumieniu jest zobowiązany powiadomić proboszcza parafii.

  6. Radosne „Alleluja” jest dziś na naszych ustach i w naszych sercach. Wszystkim Naszym Parafianom, Sympatykom, Dobrodziejom i Gościom składamy najlepsze życzenia świąteczne. Niech radość Wielkanocnych Świąt dotrze do każdego serca. Niech będzie zadatkiem i zapowiedzią wiecznego świętowania ze Zmartwychwstałym Jezusem. Jako ludzie wierzący pragniemy, aby wiara w to, że Jezus Zmartwychwstał, że żyje i jest wśród nas, przenikała nasze życie i była obecna w każdym jego wymiarze. Niech budzi  nadzieję na lepszą przyszłość i zbawienie.


Film o o. Kolbe

Słowo Boże na dziś

Msze św.
W niedziele:
8:00, 9:30 - dla dzieci,
11:00, 18:00,
9:30- w Prościeńcu
W dni powszednie:
7:00, 18:00.

Dane Adresowe

Klasztor Zakonu
Braci Mniejszych Konwentualnych
(OO. Franciszkanie)

Miedniewice 90
96-315 Wiskitki
tel. +48 46 856 93 20
email: miedniewice@gmail.com

Nr konta bankowego
65 9304 0002 0009 2685 2000 0010