Luty 25 2020 10:17:01
Aktualności
  Ogłoszenia duszpasterskie
  Msza św. o uzdrowienia
  Nocna pielgrzymka do Niepokalanowa
  Świadectwa
Sanktuarium
  Patron na 2018 r.
  Historia
  Nabożeństwa
  Zwiedzanie
  Pielgrzymki
  Wspieramy Sanktuarium
Klaryski
  Akt zawierzenia
  Litania do Matki Bożej Świętorodzinnej
  Nabożeństwo do Matki Bożej Miedniewickiej
Parafia
  Patron na 2018 r.
  Duszpasterze
  Kancelaria parafialna
  Kontakt
Klaryski
  Święta Klara
  Historia klarysek
  Życie codzienne
  Plan dnia
  Strój sióstr
  Zostań Klaryską
Warto odwiedzić
  Klasztory
  Prowincja i jej dzieła
  Kościelne
  Ciekawe

Nawigacja
Artykuły » Ogłoszenia
Artykuły: Ogłoszenia
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE I Niedziela Adwentu

Ogłoszenia 
3 Niedziela  Adwentu  - 17.12.2017 r. 


1. W dzisiejszą  niedzielę rozpoczynamy rekolekcje adwentowe. Nauki odbędą się dzisiaj, jutro tj. w poniedziałek i we wtorek czyli 18 i 19 grudnia. Rekolekcje głosi o. Michał Chabaciński z Niepokalanowa. Program jest wywieszony w gablotach. Jutro zapraszamy na Msze św. z naukami o godz. 8.00 z udziałem szkoły, 11.00, 14.00 w Prościeńcu i 18.00. Przed każdą Mszą św. będziemy odmawiali Koronkę do Bożego Miłosierdzia w intencji naszych rodzin. Skorzystajmy z daru o. Michała, by pogłębić naszą wiarę w Jezusa.


 2. Przeżywamy czas Adwentu. Przez Roraty i rekolekcje mamy przygotowywać nasze serca na godne przeżycie Świąt Bożego Narodzenia. Zapraszamy jeszcze na Roraty do niedzieli o godz. 7.15.


 
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 34 Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
34 Niedziela  Zwykła  - 26.11.2017 r.  1. W dzisiejszą niedzielę gościmy asystenta prowincjalnego ds. Rycerstwa Niepokalanej, o. Roberta Stachowiaka, który w kazaniach pogłębi naszą wiedzę odnośnie idei Rycerstwa oraz podzieli się wiarą.

 2. Dzisiaj po Mszy św. o 18.00 spotkanie naszej parafialnej wspólnoty Rycerstwa Niepokalanej z o. Mirosławem oraz z asystentem prowincjalnym. Prosimy o liczny udział członków MI.

 3. Jak co roku pragniemy sprawić radość dzieciom w dniu św. Mikołaja, 6 grudnia. W związku z przygotowaniami do zakupu prezentów przy wyjściu z kościoła zbieramy ofiary na ten cel. Odnośnie złożenia innych podarunków prosimy kontaktować się z o. Sławomirem.    

 4. W tym tygodniu mamy I piątek miesiąca. Wizyta u chorych od godz. 9.00. Po Mszy św. o 18.00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu.

 5. W sobotę spotkanie ministrantów starszych o godz. 11.00.

 6. W sobotę, 2 grudnia, następny z kolei dzień modlitw wynagradzających Niepokalanemu Sercu Maryi jako nasza odpowiedź na wezwanie Matki Bożej. Rozpoczynamy modlitwą różańcową  o godz. 17.30 a kończymy po Mszy św. przy wystawionym Najświętszym Sakramencie Aktem Wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu Maryi. Według Objawień Fatimskich Matka Boża powiedziała do s. Łucji: <<… przekaż wszystkim, że w godzinę śmierci obiecuję przyjść na pomoc z wszystkimi łaskami tym, którzy przez 5 miesięcy w pierwsze soboty odprawią spowiedź, przyjmą Komunię Św., odmówią jeden różaniec i przez 15 minut rozmyślania nad piętnastu tajemnicami różańcowymi towarzyszyć mi będą w intencji zadośćuczynienia>>. Zapraszamy serdecznie wszystkich.

 7. Za tydzień w niedzielą rozpoczynamy nowy okres liturgiczny – Adwent. Będziemy w naszym Sanktuarium przez 4 tygodnie przygotowywali nasze serca na godne przeżycie Świąt Bożego Narodzenia.

 8. Zachęcamy do nabycia tygodnika „Gość Niedzielny”.

 9. Życzymy wszystkim opieki naszej Mazowieckiej Pani.


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 33 Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
33  Niedziela  Zwykła  - 19.11.2017 r.  1. W dzisiejszą niedzielę gościmy braci kleryków z Łagiewnik, którzy po Mszy św. będą zbierali pieniądze na prowadzenie duszpasterstwa z osobami upośledzonymi. 

 2. Listopad to miesiąc szczególnej pamięci o naszych bliskich zmarłych. Za zmarłych modlimy się codziennie w wypominkach pół godz. przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30, także w niedziele oprócz sobót. W poniedziałki oprócz Nabożeństwa Wypominkowego w intencji naszych zmarłych jest sprawowana Msza św. o godz. 18.00.

 3. W najbliższą sobotę, tj. czwartą sobotę miesiąca, zapraszamy na modlitwy o uzdrowienie. Po Mszy św. o godz. 18.00 konferencje oraz modlitwy przy wystawionym Najświętszym Sakramencie poprowadzi o. Zbyszek Deryło z Niepokalanowa.

 4. W przyszłą niedzielę będziemy gościli asystenta prowincjalnego ds. Rycerstwa Niepokalanej, o. Roberta Stachowiaka, który w kazaniach pogłębi naszą świadomość idei Rycerstwa oraz podzieli się wiarą.

 5. W przyszłą niedziele po Mszy św. o 18.00 spotkanie naszej wspólnoty Rycerstwa Niepokalanej z o. Mirosławem oraz z asystentem prowincjalnym. Prosimy o liczny udział członków MI.

 6. Jak co roku pragniemy sprawić radość dzieciom w dniu św. Mikołaja. W związku z przygotowaniami zbierzemy w niedziele za tydzień ofiary do puszki na ten cel. Odnośnie złożenia innych podarunków prosimy kontaktować się z o. Sławomirem.    

 7. Zachęcamy do nabycia tygodnika „Gość Niedzielny”.

 8. Życzymy wszystkim opieki naszej Mazowieckiej Pani.

Film o o. Kolbe

Słowo Boże na dziś

Msze św.
W niedziele:
8:00, 9:30 - dla dzieci,
11:00, 18:00,
9:30- w Prościeńcu
W dni powszednie:
7:00, 18:00.

Dane Adresowe

Klasztor Zakonu
Braci Mniejszych Konwentualnych
(OO. Franciszkanie)

Miedniewice 90
96-315 Wiskitki
tel. +48 46 856 93 20
email: miedniewice@gmail.com

Nr konta bankowego
65 9304 0002 0009 2685 2000 0010